Detoxikace nové generace MARION

Detoxikace organismu nové generace podle MUDr. Josefa Jonáše. Můžete se svobodně rozhodnout žít svůj život podle svých představ a nikoliv v zajetí strachů, úzkostí, smutků.....Tato metoda detoxikace organismu vyhledá příčinu poruchy (nemoci) a pomocí informačních preparátů z těla odstraňuje mikrobiální ložiska, organické, anorganické, metabolické a emocionální toxiny. Informací z preparátů (doplňků stravy) se upravuje řízení imunitního, hormonálního, metabolického a nervového systému.
Vrací se nám zdraví!
Kvalita imunitního systému záleží na mikrobiomu střeva, mozku a na míře stresu.
 
Moje cesta k těmto oborům:
 
Můj zdravotní stav - bolest zad, kloubů, chodidel, porucha trávení a depresivní nálady (ztráta chuti žít) mě upozorňoval, že není něco v pořádku. Navštívila jsem mnoho lékařů, kteří mi dali maximálně léky na bolest, podstoupila jsem rentgenování, obstřiky páteře a kloubů, vyzkoušela jsem vložky do bot na míru, a to z toho důvodu, že se mi propadala klenba na ploskách nohou.....Nic z toho mi nepomáhalo.
A tak jsem se rozhodla vzít péči o své zdraví do vlastních rukou.
Začala jsem masážemi klasickými a reflexními.....začala jsem se velmi zdravotně zlepšovat, nemusela jsem již užívat žádné léky. Nicméně jsem stále měla pocit, že to co způsobuje problémy, zůstává stále uvnitř těla. V té době mi přišla informace o MUDr. Jonášovi, který je autorem a úspěšným realizátorem řízené informační metody a detoxikace nové generace MARION.
....A tak jsem do toho šla.....a děkuji sama sobě a děkuji MUDr. Jonášovi....
Cítím se jako bych vylétla u ulity......jsem láskyplná, šťastná, radostná, sebevědomá a především zdravá!
Je mi 65 let a neužívám žádné léky. Stále pracuji a ráda bych pomohla lidem, kteří se chtějí dobrovolně uzdravit. Své uzdravení neočekávejte v krátkém časovém úseku.